Tehdyt toimenpiteet

Karin Åström

Puolue: Sveriges Socialdemokratiska Arbetareparti (S)
Kansallisuus: ruotsalainen
Syntymävuosi: 1953
Sähköposti: karin.astrom@riksdagen.se
Verkkosivu: http://www.socialdemokraterna.se/karinastrom
Facebook: http://www.facebook.com/karin.astrom.77

Aiemmat tehtävät

 Organisaatio   Tehtävä   Alkamispäivä   Päättymispäivä 
Pohjoismaiden neuvoston puheenjohtajisto Jäsen 19.10.2010 31.12.2013
Pohjoismaiden neuvoston Ruotsin-valtuuskunta puheenjohtaja 19.10.2010 30.09.2014
Pohjoismaiden neuvoston puheenjohtajisto Presidentti 01.01.2014 30.09.2014
Sosiaalidemokraattinen ryhmä Jäsen 19.10.2010 30.09.2014
Budjettiryhmä Jäsen 25.10.2014 30.09.2014
Sosiaalidemokraattisen ryhmän hallitus Jäsen 25.10.2014 30.09.2014