Tehdyt toimenpiteet

Martin Kolberg

Puolue: Det norske Arbeiderparti (A)
Kansallisuus: norjalainen
Syntymävuosi: 1949

Aiemmat tehtävät

 Organisaatio   Tehtävä   Alkamispäivä   Päättymispäivä 
Kansalais- ja kuluttajavaliokunta Jäsen 22.10.2009 31.12.2009
Pohjoismaiden neuvoston Norjan-valtuuskunta Jäsen 22.10.2009 30.09.2013
Kansalais- ja kuluttajavaliokunta Varapuheenjohtaja 01.01.2010 30.09.2013
Sosiaalidemokraattinen ryhmä Jäsen 22.10.2009 30.09.2013