Tehdyt toimenpiteet

Sigríður Ingibjörg Ingadóttir

Puolue: Samfylkingin (A)
Kansallisuus: islantilainen
Syntymävuosi: 1968

Aiemmat tehtävät

 Organisaatio   Tehtävä   Alkamispäivä   Päättymispäivä 
Kulttuuri- ja koulutusvaliokunta Jäsen 05.06.2009 31.12.2009
Hyvinvointivaliokunta Jäsen 01.01.2010 01.10.2011
Sosiaalidemokraattinen ryhmä Jäsen 18.05.2009 01.10.2011
Pohjoismaiden neuvoston Islannin-valtuuskunta Jäsen 18.05.2009 01.10.2011
Sosiaalidemokraattinen ryhmä Varajäsen 01.10.2011 12.09.2012
Pohjoismaiden neuvoston Islannin-valtuuskunta Varajäsen 01.10.2011 12.09.2012
Sosiaalidemokraattinen ryhmä Jäsen 13.09.2012 24.04.2013
Pohjoismaiden neuvoston Islannin-valtuuskunta Jäsen 13.09.2012 27.04.2013
Hyvinvointivaliokunta Jäsen 13.09.2012 27.04.2013