Tehdyt toimenpiteet

Ulla Karvo

Puolue: Kansallinen Kokoomus (kok)
Kansallisuus: suomalainen
Syntymävuosi: 1960

Aiemmat tehtävät

 Organisaatio   Tehtävä   Alkamispäivä   Päättymispäivä 
Elinkeinovaliokunta Varapuheenjohtaja 01.04.2007 31.12.2008
Pohjoismaiden neuvoston Suomen-valtuuskunta Jäsen 19.12.2014 10.06.2011
Kansalais- ja kuluttajavaliokunta Jäsen 01.01.2009 10.06.2011
Konservatiivinen ryhmä Jäsen 01.04.2007 10.06.2011
Tarkastuskomitea puheenjohtaja 01.01.2009 10.06.2011