Side-alternativer

Jessica Polfjärd

Politisk parti: Moderata samlingspartiet (M)
Nasjonalitet: Svensk
Fødselsår: 1971

Tidligere oppdrag

 Organisasjon   Funksjon   Startdato   Sluttdato 
Miljø- og naturressursutvalget Medlem 01.10.2006 01.12.2006
Velferdsutvalget Medlem 01.01.2007 19.10.2010
Valgkomiteen Medlem 19.10.2010 31.12.2011
Næringsutvalget Ordförande 19.10.2010 27.09.2012
Sveriges delegasjon Medlem 01.10.2006 04.10.2012
Den konservative gruppen Medlem 01.10.2006 04.10.2012