Side-alternativer

Maria Tolppanen

Politisk parti: Sannfinländarna (saf)
Nasjonalitet: Finsk
Fødselsår: 1952

Tidligere oppdrag

 Organisasjon   Funksjon   Startdato   Sluttdato 
Uten partigruppetilhørighet Medlem 10.06.2011 10.04.2012
Kultur- og utdanningsutvalget Medlem 10.06.2011 31.12.2012
Næringsutvalget Medlem 01.01.2013 31.12.2013
Medborger- og forbrukerutvalget Medlem 01.01.2014 12.02.2014
Finlands delegasjon Medlem 10.06.2011 12.02.2014
Nordisk frihet Medlem 10.04.2012 12.02.2014