Side-alternativer

Martin Kolberg

Politisk parti: Det norske Arbeiderparti (A)
Nasjonalitet: Norsk
Fødselsår: 1949

Tidligere oppdrag

 Organisasjon   Funksjon   Startdato   Sluttdato 
Medborger- og forbrukerutvalget Medlem 22.10.2009 31.12.2009
Medborger- og forbrukerutvalget Nestleder 01.01.2010 30.09.2013
Norges delegasjon Medlem 22.10.2009 30.09.2013
Den sosialdemokratiske gruppen Medlem 22.10.2009 30.09.2013