Side-alternativer

Silvia Modig

Politisk parti: Venstreforbundet (vänst)
Nasjonalitet: Finsk
Fødselsår: 1976
E-post: silvia.modig@riksdagen.fi
Nettside: http://www.silviamodig.fi/
Facebook: http://www.facebook.com/silviamodig

Aktive oppdrag

 Organisasjon   Funksjon   Startdato 
Den Venstresosialistiske grønne gruppen Medlem 10.06.2011
Finlands delegasjon Medlem 10.06.2011
Miljø- og naturressursutvalget Medlem 28.01.2013

Tidligere oppdrag

 Organisasjon   Funksjon   Startdato   Sluttdato 
Kultur- og utdanningsutvalget Medlem 10.06.2011 31.12.2011
Nordisk råds presidium Nestleder 01.01.2012 31.12.2012
Kultur- og utdanningsutvalget Nestleder 01.01.2013 28.01.2013