Dokumentåtgärder

Alf Egil Holmelid

Politiskt parti: Sosialistisk Venstreparti (SV)
Nationalitet: Norsk
Födelseår: 1947

Tidigare uppdrag

 Organisation   Funktion   Startdatum   Slutdatum 
Välfärdsutskottet Ledamot 2009-10-22 2009-12-31
Näringsutskottet Ledamot 2010-01-01 2013-09-30
Vänstersocialistiska gröna gruppen Ledamot 2009-10-22 2013-09-30
Norges delegation Ledamot 2009-10-22 2013-09-30