Dokumentåtgärder

Mike Legarth

Politiskt parti: Det Konservative Folkeparti (KF)
Nationalitet: Dansk
Födelseår: 1960

Tidigare uppdrag

 Organisation   Funktion   Startdatum   Slutdatum 
Danmarks delegation Suppleant 2007-11-01 2011-09-15
Konservativa gruppen Suppleant 2007-11-01 2011-09-15
Konservativa gruppen Ledamot 2011-10-07 2013-08-26
Välfärdsutskottet Ledamot 2011-11-01 2013-08-26
Danmarks delegation Ledamot 2011-10-07 2013-08-26